Jautājumi
un atbildes

NEVARIET ATRAST ATBILDI?

Mēs atbildēsim uz jebkuru Jūsu jautājumu, tāpēc sazinieties ar mums aizpildot anketu sadaļā kontakti, rakstiet uz info@ift.lv vai arī vienkārši uzzvaniet mums!

Kādas ir LOCTRACKER izmaksas

Mēs noteikti spēsim piedāvāt vienu no zemākajām iespējamajām cenām tirgū

Vai LocTracker sistēma paredz rakstisku saziņu ar aprīkoto transporta vienību?

Jā, ja ir uzstādīts Garmin navigācijas ekrāns, var ne tikai veikt rakstisku saziņu, bet arī nosūtīt vadītājam kartē atzīmētus maršruta galamērķus.

Vai ir iespējams uz laiku atslēgt atsevišķu neizmantotu ierīču (transporta līdzekļu) apkalpošanu sistēmā, piemēram – kad auto atrodas ilgākā remontā serviscentrā?

Jā, mēs piedāvājam tādu iespēju, pamatojoties uz abonenta rakstisku iesniegumu.

Kāda ir AIC iekārtu rādījumu precizitāte?

AIC iekārtu mērījumu maksimāli pieļaujamā kļūda ir +/- 1%. To garantē rūpnīcā veiktās kalibrēšanas sertifikāts, atbilstoši katras iekārtas sērijas numuram.

Vai pastāv kādi ierobežojumi aprīkojamās tehnikas izvēlē?

Praktiski, ierobežojumu nav. Ar nepieciešamo papildaprīkojumu AIC iekārtas var uzstādīt gandrīz jebkura veida dzinējiem, kuri darbojas uz šķidrās degvielas. Vienīgais priekšnosacījums – transportlīdzekļa degvielas sistēmai jābūt bez darbības DEFEKTIEM!

Cik ilgs laiks nepieciešams iekārtas uzstādīšanai?

Atkarībā no motortehnikas veida – no 4 līdz 8 stundām.

Cik liels varētu būt ieguvums no AIC mēriekārtas uzstādīšanas?

Nosakot reālās degvielas patēriņa normas katram konkrētam transporta līdzeklim, Jūsu ieguvums degvielas ekonomijā var būt robežās no 5% līdz 15%.

Vai ir iespējams ārēji ietekmēt AIC iekārtu mērījumu precizitāti?

Nepamanāmi, nav iespējams. Jebkuras manipulācijas ar pieslēgtu iekārtu ir novērojamas lietotāja programmā (datorā). Kā arī, atšķirībā no vairuma uzskaites iekārtu, AIC neietekmē pat spēcīgi magnētiskie lauki.

Kādā veidā novērotājam iespējams sekot līdzi iekārtas rādījumiem?

Saņemot privāto klienta pieeju sekošanas sistēmai, varat novērot iekārtas rādījumus datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī jebkur, kur pieejams globālais internets.

Kāda garantija ir „AIC systems” produktiem?

Garantija uz iekārtām juridiskām personām Latvijā – 12 mēneši. Rūpnīcas kalibrācijas sertifikāts – 36 mēneši. Bet AIC SYSTEMS AG produkcija ir īpaša ar to, ka iekārta uztur precīzus rādījumus līdz 1 000 000 litru caurplūdes apjoma. Vīdēji tas ir - 10 gadi uzticamas darbības!